Kliknutím vložíte nadpis-Úvod

30. května 2015 v 15:20 | Nefie a Crazy |  Kliknutím vložíte nadpis
Heyaaa! To je rychlost co? Nefie se moc nechtělo (protože je líná na psaní-její slova, já nic), ale mě to psaní nějak chytlo (no co od přírody jsem podivná), takže jsem napsala tuhle kapitolu, no úvodovku (za Nefiiných neustálych narážek na Černobyl - třeba místo osvětleno chtěla dát ozářeno, vážně člověk jednou zmíní výbzch atomové elektrárny a už se toho do smrti nezbaví), taaakže nikdy jsem se tak daleko v žádné povídce, kterou jsem kdy psala nedostala, takže yahoo :) A teď je řada na Nefie:
BAF!
Kdo by si nevzpomněl na Černobyl, když někdo jiný furt dokola opakuje, že někdo vybuchne jak Černobyl a za b, když ten někdo původně napsal, že to město je ozářené. Ještě se chci omluvit za dlouhodobé nepřidávání článků. Z mé strany nebyl čas a ze strany Iliam (musí ti stačit w. ll by byo moc), která nemá prostředek jménem tablet. Tu je kapitolka.


Slabý vítr si jemně pohrával s mými vlasy. Shlédla jsem dolů na to krásně osvětlené město, které nazývám domovem. Město New York. Tak mě napadá, když New York byl založen roku 1624 a nyní je rok 2035, neměl by se jmenovat Old York?
Každopádně, kde jsem to skončila? Á jistě, New York, tak krásný na pohled, ale nesmíte soudit knihu podle obalu…Tam v podsvětí za těmi krásnými světly, tam v temných zapomenutých uličkách si gangy, drogoví dealeři, násilníci a vrazi vyřizují své účty. Tam kde ono světlo nedoléhá, tam kde jsem si vytvořila svou legendu. Každý už ví o obávané psychopatce Reaper a všichni jsou doslova pochcaní strachy, nikdo však neví, kdo ona Reaper je. To je docela úsměvné, protože mé jméno je doslova Ryan Reaper. A víte co je ještě úsměvnější? Že jsem třináctiletá holka, která ještě nedostudovala ani základku. Už mám zadanou mou další oběť. Musím uznat, že ta mrcha, která ho chce mrtvýho je hrozná držgrešle. Prachy jsou ale prachy. Taky bych si měla pohnout - zítra mám školu a navíc tady na střeše 20-ti patrového baráku docela mrzne. Svou skládácí kosu mám již připravenou, čeká jen než ji skalí krev nějakého dalšího ubožáka. Abych byla hned k začátku upřímná, je mi úplně u prdele, jestli je má oběť vinná, nebo ne. Důvod, proč tohle dělám je prostý - užívám si zabíjení a mučení lidí. Možná proto jsem takový postrach. Proto po mně jde polovina vládních organizací na světě. Nikdo ale nebude podezírat malou holku - to je asi plus. Jen nesmím zabít nikoho ve škole, to by těm idiotům mohlo totiž v těch jejich mikro - mozečcích cvaknout. Což mě trochu, no nebudu lhát, hodně štve! Někdy mám chuť zabít všechny ty idioty, kterým říkám spolužáci, počkat proč je všechny nevyhodit do vzduchu? Ne, to by nebyla taková sranda.
Přeskočila jsem přes mezeru mezi střechami, už ho vidím, mou další oběť. Oh, jak klidný, nevědoucí, co ho v následujících chvílích čeká. Peklo. Skočila jsem a chytla jsem se okraje okna onoho idiota. Všichni jsou idioti. Opatrně jsem nahlédla do okna. Vypadá to, že se rozhodl koukat na…fotbal? Jak patetické. Sáhla jsem na záda na svou kosu. Za chvíli jsi užijem. Ještě jednou jsem se podívala na toho vola, který si myslí, jak je v bezpečí, ale to si myslí všichni. Otevřela jsem okno, ten debil si ani nevšim. Vytáhla a připravila jsem si svou kosu, ten vůl o mně stále neví - jak je tohle možné? Zakašlala jsem, nic. Tohle mě vážne nebaví.
"Hej vole! Otoč se!", zakřičela jsem. Trochu nadskočil a vzhlédl od televize. Ach nikdy se nenabažím jejich pohledů, když mě poprvé vidí, ten šok a strach v jejich očích. Dokonalé. Někdy by mě zajímalo, jaký je to pohled - na človíčka v plášti s Batmanskou maskou a kosou větší než on sám. Nasadila jsem svůj nejlepší psychopatický úsměv. Ten zmrd vážně vypadá, že se za chvíli pochčí. Zvedl se a asi chtěl běžet pro telefon. To mu nepomůže, ale aspoň to nebude taková nuda, když se braní je to větší prdel. Nemohla jsem si pomoct, začala jsem se šíleně smát. Když mě uslyšel mobil mu vypadl z ruky, to mi ale ovšem v mém záchvatu moc nepomohlo. Konečně jsem se vzpamatovala a rozmáchla jsem se. Má kosa zasvištěla vzduchem. Ještě jsem ho nechtěla zabít a tak jsem mu prostě usekla ruku. Ten kretén začal řvát jako kdyby ho vraždili. Počkat, já ho vlastně vraždím. Jen jsem se pousmála a přistoupila jsem k němu blíž. Klekla jsem si před něj a položila jsem mu ukazováček na rty a s psychopatickým úsměvem jsem mu pošeptala : "Ššš, nechcem přece vzbudit všechny okolo.", jen se na mě bezmocně podíval. Můj úsměv se ještě rozšířil. Rozmáchla jsem se ještě jednou a chtěla jsem mu useknout i tu druhou ruku, ale něco mě zastavilo. Zaposlouchala jsem se. Můj úsměv se změnil v naštvaný satanův ksicht. Nějakej zasranec zavolal poldy! Podívala jsem se mé oběti do očí.
"Sorry zlatíčko, ale už si nemůžeme hrát.", můj úsměv se zase navrátil, když jsem viděla pohled naprostého, čistého teroru v jeho očích. Prostě jsem si zase stoupla a jedním máchnutím kosy jsem mu usekla hlavu. Namočila jsem si ruku v jeho krvi a velkým písmem jsem přes zeď načmárala R.I.P. Když jsem byla dostatečně spokojená prostě jsem si umyla ruce v jeho kuchyni a vyskočila jsem ven oknem, kterým jsem přišla. O otisky prstů jsem si starost dělat nemusela, jednak proto, že nikdo nikde moje otisky v databázi nemá a jednak proto, že nosím na otvírání zámků, přelézání a celkově dotýkání se věcí kožené rukavice.

Ani jsem se neohlédla, prostě jsem odkráčela pryč, jako největší boss, kterým taky jsem. Každopádně bych měla jít do postele, zítra mě totiž čeká peklo, pardon, škola.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Random Random | 30. května 2015 v 16:16 | Reagovat

Psychopati a bossi 4ever.
Nicméně to vypadá zajímavě a prosím, prosím, prosím pište víc (všecky).
PS: Neff, už chápu tu tvoji zaujatost Batmanskou maskou.
PSS pro agentku Skalijovou:Tristo-šeděsiati-pati :D
(nvm jesti jsem to napsala dobře, zkoušela jsem si to někde najít, ale to by člověk nevěřil-NEJSOU PŘEKLADY DO SLOVENŠTINY a pokud už ano, jsou tak na dvě věci)
Ciaooo

2 Crazy Crazy | 30. května 2015 v 16:53 | Reagovat

[1]: Thank yaaa :)Oh já tak šťastná :) a neboj to psaní mě nějak baví (doufám, že to tak zůstane takže možná zítra bude díl prvníííííí :) a batman 4eva :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama