Říkejte si tomu jak chcete

11. července 2015 v 20:50 | Crazy |  Když se Crazy nudí
Yaaay! Tady Crazy a tohle je další random! Protože se na mě všichni vysrali a já nemám co dělat. *naštvaný výraz*
Další kapitola KVN asi teď chvíli nebude, protože se mi jaksi nechce, a když se mi nechce, ale stejně to musím udělat, tak to odfláknu… Ale nezoufejte, možná se v náhodnou hodinu večerní (jako vždy), rozhodnu tu kapitolu přece jen napsat… Ale o tomhle tento článek být nemá… Já vlastně ani nevím, o čem být má... Takže jsem se rozhodla, že napíšu několik věcí, co mě v životě iritují…

1, Znáte ten pocit, když najdete nějakou úplně dokonalou písničku a prostě si ji musíte pouštět pořád dokola, až se vám zhnusí a vy potom nemáte, co poslouchat?

2, Znáte ten pocit, když máte doma psa a toho psa má zrovna hlídat vaše ségra, jenomže se jí nechce a tak mu dá kapesníky na hraní. Ten pes ty kapesníky roztrhá a roznese po celé chodbě, vaše ségra slíbí, že to uklidí, ale nakonec to stejně musíte uklízet vy?

3, Znáte ten pocit, když stalkujete svoji oblíbenou kapelu (hlavně hlavního zpěváka) a potom si uvědomíte, že neexistuje nejmenší šance, že si vás někdy všimnou a vy se, následkem toho, emocionálně zhroutíte?

4, Znáte ten pocit, když něco zbožňujete, tak moc, že si vaše kamarádka myslí, že jste nebezpečný psychopat, protože o tom prostě nepřestanete mluvit…?

5, Znáte ten pocit, když máte své OTP (One True Parring- nějaký pár, který máte radši než všechny ostatní, v mém případě Andley) a potom si uvědomíte, že tu není nejmenší šance, aby se dali dohromady?

6, Znáte ten pocit, když se nechutně nudíte, ale když někdo navrhne nějakou činnost, tak odmítnete, protože se vám nechce a dále se nehorázně nudíte…?

7, Znáte ten pocit, když chcete vypadat alespoň trochu adekvátně a tak strávíte hodinu na vybírání oblečení, jen abyste potom zjistili, že v tom vypadáte, jako Halina Pavlovská?

8, Znáte ten pocit, když něco uděláte a o dva dny později si na to vzpomenete a řeknete si: "Proč jsem do prdele takoví idiot?"…?

9, Znáte ten pocit, když máte v hlavě udělaný perfektní obrázek, ale když ho nakreslíte, vůbec nevypadá tak, jak jste chtěli?

10, Znáte ten pocit, když si řekněte: "Zítra to dokážu, zítra začnu_____!", a potom to dopadne nějak takhle: "Umm, to zvládnu zítra…"

Jop, tak jsem se nakonec rozhodla udělat jen 10 věcí…
A obrázky:




 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ultimate fairy : pink edition Ultimate fairy : pink edition | 12. července 2015 v 23:03 | Reagovat

Teda Milko vauuu
Ps: vážně crazy vážně
Pps: kdyžtak jsem tajemný šílenec (M.)

2 Nefie Nefie | 13. července 2015 v 12:06 | Reagovat

1. jo ten pocit znám (zabiju každého kdo mi pustí In the end od bvb)
2.Ne? neznám...
3. Že bych začala stalkovat bubeníka?
4. Jo...Ale já psychopat jsem. :D (hashtag (snad to mám dobře. nevíte někdo jak se na pc píše?) Black Veil CC Team)
5. Jo...Andley
6. Jo! (mami, co bych dělala venku?)
7. To se mi myslím stalo...
8. Jo...čtenářský deník o dva týdny později
9. Naprosto...Nechtěj vědět jak dopadl CC a Ashley v saii...teď je řada na Andym. Až budu mít všechny+pozadí tak to sem hodím.
10. Tak jsem ten čtenářák odkládala 2 týdny.

BAF! (protože nevědět co ještě napsat)

3 Illiam is back, muheheh Illiam is back, muheheh | 20. července 2015 v 9:20 | Reagovat

1. Jo.
3. Jo.
5. Ne, to neříkej, TO NEŘÍKEJ!!!
6. Až moc dobře :,D
7. ...Jo.
8., 9., 10. JO.

Yay...psycho obrázky :3

4 Random Random | 24. července 2015 v 22:08 | Reagovat

Dlooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooouho jsem tu nebyla (ty o si spočítejte sami, ten kdo to udělá dostane čokovádičku :D) a tak mám jen jeden dotaz... TA ČTYŘKA JE O MĚ? Protože jestli jo... Naprosto jsi yjádřila mé pocity.
Ciaoo
PS: ten pocit, když celých 20 dnů nesyšíte jedinou zmínku o BVB

5 Random again Random again | 24. července 2015 v 22:09 | Reagovat

Kde je UHO?!?!

6 Randouž vás asi štve :D Randouž vás asi štve :D | 24. července 2015 v 22:10 | Reagovat

PPS: ve slově dlouho.

7 ta co hodlá stalkovat bubeníka ta co hodlá stalkovat bubeníka | 1. srpna 2015 v 1:09 | Reagovat

[4]:tak teď poslouchej: Bvb bvb dw andley bvb mcr cc Ashley Andy jake jinxx bvb mcr bvb dw in the end fallen Angels coffin the legacy rebel love song (Wiky vzpomínáš na tobogán?) saviour perfect weapon knives and pens set the world on fire wretched and divine New years day lost it all all your hate youth and whiskey faithless drag me to the grave morticians daughter we stich these wounds beautiful remains rebel yell unholy unbroken ritual die for you god bless you New religion nobodys hero devils choir shadows die children surrender smoke and mirrors days are numbered im bulletproof heart of fire goodbye agony (goodnight agony) ressurect the sun love isnt always fair we dont belong sweet blasphemy a devil for me carolyn heavens calling never give inthis prayer for you

To ti musí stačit...BAF!

8 Illiam Illiam | 17. srpna 2015 v 11:05 | Reagovat

[7]: Ale notak, nech ji žít :D
...WE ARE THE FALLEN ANGELS

9 Nefie Nefie | 23. srpna 2015 v 21:04 | Reagovat

[8]: nenechám...chichichi

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama