Září 2015

Something (Not)Important

21. září 2015 v 22:16 | Nefie |  Nefie kecá
BAF!
To jste se lekli, co?
Nikdo nečekal, že se zase ozvu, co?
(OMS kolikrát tu ještě bude co?)
!!!Tento článek je hrozně neaktuální!!!

Každopádně jsem se donutila něco napsat. Třeba co dělám když jsou prázdniny (všichni dělejte, že vás to zajímá). Začněme tím, že koncem července jsem byla s tetou, sestřenkou a sestřenkou v Mníšku pod Brdy, kde má teta sestru, neteře a mamku. Byli jsme tam pár dní a byla pouť. 1. musím poděkovat Crazy: Ta lavice je fakt super!! 2. sestřence ji nesmíme připomínat. 10.08.2015 jsem jela na tábor: To nej co mě mohlo o prázdninách potkat!
1. den: vstávala jsem v 4:30 ráno, v 5:00 jsme vyrazili do Brna a tam čekali na vlak do Ostravy, odtud asi 45 min cesty do tábora, u tábora čekání v buse a pak třešnička na dortu: prudký kopec (samozřejmě nahoru...ach já mám ale štěstí). V 10:30 jsme tam dorazili a šli na program: řeknu vám, bylo to horší než minule (ach co já bych dala za profesora Gogányho a jeho přísnou školu) po programu jsme si šli zabrat pokoj-25. výročí tábora, 5.turnus, 5.oddíl, 14.pokoj-budova-málem jsme rozbily rádio, které opakovalo celý dopolední program. Po obědě to ale pokračovalo! AAA už jsem se zmínila o tom, co jsme měly na pokoji? Ano, mluvím o našich spolubydlících. Jedním slovem: BARBÍNY, co nenávidí metal, kamkoli se malují a! Bylo jim všem 9 nebo 10! Chápete to?! Já ne. Ale zpátky k programu. Dostali jsme za úkol nacvičit nějaký tane na nějakou písničku, co tam byla. Vybrali jsme si čokoládu. Byla to taková soutěž po oddílech. Trochu jako nástup po oddílech. Pak to měli jít vyhodnotit do zákulisí. A jako minule: začala mega show H-týmu. Na to jsme se těšily snad nejvíc z celého tábora! Ne, fakt! To bylo best! AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA pak byla večerka. Mimochodem: po té show už radio hrálo,,normální hudbu" (teda...pokud někdo jako normální někdo bere Love me like you do od Ellie Goulding (snad mám to jméno dobře)
2. den: Budíček v 8:00, pak snídaně, pak dopolední program na téma: egypt. A taky tam byl Faraon Tutankámoš!!!! Yey. Pak jsme Oxe (tutankámoše) přemluvili, aby v plavkách a ještě napůl zabalený do obvazů skočil do splavu...3x chichichi pak byl oběd a pak odpolední klid (byly písničky na přání a my si nechali zahrát jedinou písničku od bvb co tam měli: In the end). A pak vysvětlování pravidel...NUDA!!! Zvlášť když už to slyšíte po 2.!!! Pak volno, protože pršelo a pak večeře, pak nástup a pak večerní program.
3. den: New york!!!!!!!!!! Dopoledne program, odpoledne vysvětlování sekcí a sekce, večer Battle (taneční soutěž)
4. den:... už se my ty dny nechcou tak detailně popisovat a ani si nepamatuju který byl který :D
5. den:
6. den:
...
...
...
...
11. den: odjezd...vybila se mi mp4, takže jsme 3 hodiny ve vlaku neměly co dělat -_-

To by bylo z tábora vše. A teď něco aktuálnějšího, protože tohle mi tu leží rozepsané asi 2 týdny a já jsem se to teď rozhodla dopsat. Možná bude i Wentilátor story!!!

a. umřu pokud nebude další díl Lost in Love You are, protože je to úplně best Andley!!!!
b. VY VYSVĚTLUJTE!!!!!!!!
c. keř4ever
d. Malá noční hudba a velký záletník Juan Ashley-nový oficiální název textu co máme v čítance
e. Kdo má bvb kabelku a hrníček???? Já!!!
f. Shipuju Geeho a Jinxxe (Because I can!)
g. už nevím co mám napsat

To by bylo všechno


BAF!!!!

Ehehehehe, nadpisy jsou blehehehehe

7. září 2015 v 20:06 | Crazy |  Když se Crazy nudí
Dámy, pánové, hermafroditi, homosexuálové !
Tady zase Crazy! (to byla doba co? XD)
Tento článek je, no, úplně totálně random…. Zase! No nezoufejte….. Nebo vlastně zoufejte, protože se dnes cítim obzvlášť emařsky a asi tak, no. Hej já za to nemůžu, je mi šoufl a zavirovala jsem si počítač, kdo by na mém místě neměl depku? XD Ne a teď opravdu, kdo by měl depku kvůli takové píčovině? -_- Akorát ten počítač mě sere, ale za to si možu sama (já a mé náhodné vypínání avastu).
Takže jdeme k věci, tady jsou moje randomnosti:
1. Myslím, že jsem bisexuál a taky psychopat. A myslím to totálně vážně. Dneska jsem se totiž přistihla při vymýšlení toho, jak podřežu "kamošku" ze základky kuchyňským nožem. To samo by možná nic neznamenalo, ale ty detaily…. Detailyyyyyyyy……
2. Snědla jsem banán, protože jsem měla hlad a udělalo se mi šoufl. Vražedné banány…..
3. Nakreslila jsem obrázek, který jsem následně roztrhala, protože se mi nelíbil, pak jsem si uvědomila, že nebyl až tak hnusný. Teď jsem smutná…..
4. Neumím říct francouzké r. Né fakt, ono je to těžký, jako prase.
5. Asi půjdu anonymě zastřelit toho debila co nás učí fyziku. Někdo se mnou?
6. Já už ani nevím, co píšu. Asi si půjdu dát další banán…
7. Baumanka je píča.
8. Vždycky jsem si myslela, že když mi z nosu může vystříknout to, co zrovna piju (už se mi to stalo, protože jsem se nekontrolovatelně smála), tak můžu pít nosem….. Nezkoušejte to. Věřte mi.
9. Právě jsem na svého psa, který mě prosí o párek, jenž zrovna jím, zakřičela: I DON'T OWE YOU ANYTHING!
10. Rockové a další skupiny při testu z matiky:
Panic! At the classroom
Sleeping with textbooks
Pierce the papers
Bring met the answers
All time fail
Black veil questions
11. Můj pes mi líže ponožku, protože chce párek.
12. Můj pes dostal bulku, protože neví, jak chutná párek.

Tak jo už končím XD.


Já nic, já zajíc #RANDOM

1. září 2015 v 20:28 | Crazy |  Když se Crazy nudí
Dámy, pánové, hermafroditi, homosexuálové XD
Tadýýýýýýýý Crazy!!!!!!!!!!!!!!!!!

A tam ten pěkný pozdrav (který jsem mimochodem sama a velmi pracně vymyslela), by moh bejt můj novej úvod do článků…. Co si lidi myslíte? Hej a těch homosexuálů, já nejsem homofob (oooo tolik složitých názvů, chytrá Crazy, chytrá), já nahodou gaye, lesbičky a všechny ostatní sexuály uznávam, šak Andley to potvrdí #GS…… Jop a teď oficiálně končím tuto naprosto podivuhodnou a random rozmluvu (která, mimochodem, ani nebyla v plánu) a jdeme rovnou k důvodu tohoto článku (který bohužel neexistuje (ten důvod (haha závorka v závorce v závorce XD))), takže jdeme k článku……

Idk…. Já vlastně nevím, o čem má být tento článek……
Oky, takže jedem random. Dneska byl první den školy, takže byla jen jedna třídnická hodina. Naše třídní je ta samá co sme měly loni, takže….. Naše třída se chovala, jako loni….. Nikdy bych si nemyslela, že něco takovéhohle řeknu, ale chudáci profesoři z kabinetu fyziky, jež sídlí vedle nás a jež nás od něj dělí jen tenká sádro kartonová (píšu to vůbec správně? Ale co FUCK IT AAAAALL) zeď. Né vážně, na základce jsem v hodině jen potichoučku šeptla a už jsem měla na krku tupo úču za to, že prý vyrušuji, ale na gymplu, opakuji, na gymplu, kde by lidé měli být moudřejší a sofistikovanější (*lmfao* kvůli představení naší "sofistikované" třídy), tak to né prostě na gymplu můžete i v hodině řvát, jak na lesy, ale stejně neuslyšíte, že se vás váš soused, který sedí deset centimetrů od vás, snaží zeptat, co ste říkal. A když se najde nějaký žák, kterého už to nebaví (*cough* me *cough*) a konečně, na pomoc paní profesorce, kterou už bolí v krku, zakřičím, tak je 5 sekund ticho, pak někdo zazřve EMO a mluví, umm pardon, řve se dál. A člověk se z toho může posrat.
Jinak zakázali nám drogy, takže ŽÁDNÝ HAŠIŠ, což znamená - PETICE NA ZLEGALIZOVÁNÍ HAŠIŠE n.2.

Loni jsem taky nějak neslyšela, že by někdo zakázal běhání po chodbách, bohužel jsem v té době měla nazůváky a jak, dovoluji si říct všichni známe, běhání v nazůvácích, je pěkně na hovno. Tak jsem si letos koupila lepší boty s plnou špičkou, aby se mi lépe běhalo a hádejte co? Letos to běhání po chodbách zakázali -_- . No já se na to možu vysrat, takže jak jsem říkala, když nemocem běhat po chodbách budem běhat po schodech…..
A taky si nesmíme brát zbraně, takže můj luk, vzduchovka, lovecký nůž s dřevěný meč (nekoukejte na mě tak, i dřevěným mečem můžete někoho umlátil *cough* Alah Agbar *cough*), musí zůstat doma…..

Tak to je asi všecho


Pijte Hašiš, berte Rum a hlavně nezbořte dům. (ne fakt, jsem si docela jistá, že by vás vaši
opatrovníci ubili pánvičkou od Horsta - to se samozřejmě vyplatí)



#TotálněRandomPicInTheEnd
A sorry za chyby jsem líná je opravit.... aspoň se kdyžtak zasmějete (protože jsem to po sobě nepřečetla takže idk)