Říjen 2015

Emoušství První

23. října 2015 v 22:39 | Crazy |  EMo BiBlE
Dámy, Pánové, Hermafroditi, Homosexuálové. Tady Crazyyyyy!!!! A jak jsem slíbila první díl emo bible je tu. Ještě než začnem, přečtěte si toto varování: !Celá "emo bible", je pouze vtip a nemíní žádný útok na pop, emo, samotnou originální Bibli a ani na lidi, jež se v ní nachází. Děkuji za pochopení!
Takže pokračujeme, sedněte si, vytáhněte pizzu (protože popcorn je mainstream) a nechte se unášet touhle naprostou píčovinou, jež má mysl byla schopna vymyslet, amen……
*Pete Wentz screaming in the distance*

BTW, neví někdo proč mi všude vyskakuje reklama na RWE??????

Počátek666: Emoušství První.
A tak Andělé sestoupili z Warped Tour,
V čele s Bohem Gerardem Gayem…Wayem,
Za válečného popěvku Destroya,
Spojili se, s Emo králem Ptm Wntzm….. Petem Wentzem,
Aby bojovali s apokalyptickou pohromou,
Naštvaných to zombie, pop fanoušků,
Jež nepříjmuli jejich existenci.
Bitva byla předem prohrána,
Pop měl sílu v číslech,
Ale Emo, nikdy nepřestane věřit,
A tak, když naděje pomalu umírala,
Objevila se ta spása.
Démoni Dubstepu,
Vedení pánem Rave Skrilleggsem….. Skrillexem,
Spojili se v bitvě, proti zlu mainstreamu.
Se sílou apoštolů nebeských, učedníky Gerarda Waye,
A apoštolů démoních, učedníky Skrillexe,

Započala Bitva První, Emoušská Nemainstreamová.


Já říkala, že je to píčovina... Ale co čekáte, vždyť já jsem královna píčovin, stejně tak, jako je Gerard Gay králem sassu...Byeeeeee Bishes!!!!!

Kliknutím vložíte nadpis-kapitola 4

17. října 2015 v 14:25 | Crazy |  Kliknutím vložíte nadpis
Takžeeeeeeeee, Dámy, Pánové, Hermafroditi, Homosexuálové!!!!! Je to tady další díl KVN!!!!!!
OHHHH NEEEEEE CRAZY NAPSALA DALŠÍ DÍÍÍÍL KVN, ZACHRAŇ SE KDO MŮŽEŠ APOKALYPSA PŘÍÍÍÍÍÍCHÁÁÁÁÁZÍÍÍÍÍÍÍ....
Né dělám si srandu (možná). Tkže jsem konečně napsala další kapitolu, ale je docela krátká a za to se omlouvám, ale chci to rozdělit tak, že vždy jedna kapitola bude noc a vraždění a druhá den a sass. Jop. Tak já už to nebudu zdržovat a písniška pro tento díl je : Thousand Foot Krutch - I Climb
Tu je kapitolááááá:


Rozhodla jsem se, že se dovnitř vloupám oknem toho kluka, dám mu čuchnout chloroform a to samé udělám s paničkou, pak si vychutnám toho zmrda Liama. S tímto profesionálně vymyšleným plánem, jsem se vydala nazpět k domovu…
*Skipuju čekání na setmění, protože opravdu nepotřebujete vědět každý detail o tom, jak dodělávám své úkoly upalováním, po vzoru Jana Huse (no co mám ráda historii světa, tolik bezdůvodného vraždění…)*
Precizně jsem se připravila na svoji dnešní prácičku, protože ta minulá vražda mě moc neuspokojila, tak jsem chtěla zajistit, aby se tentokrát nic neposralo. Oblíkla jsem se do svýho epickýho vohozu, nasadila si svou badass batmanskou masku a vydala se na lov… Ve skutečnosti jsem jen vyskočila z okna mýho baráku a zadníma uličkama se dostala až k onomu opuštěnému činžáku. Vylezla jsem do sedmého patra, i když to bylo spíš jako výšlap na mount Everest. You know, s mou dokonalou kosou na zádech, protože i když je skládací, je furt těžká jak hovado. Byla tma a všude bylo zhasnuto, takže jsem se ani nemusela snažit nakouknout z okna tak aby to nebylo vidět. Naštěstí pro mě, měl ten kluk, Liamův syn, otevřené okno. Vážně, jako by dokonce chtěl, abych mu zamordovala tátu, i když, jestli je to, co Alex o Liamovi říkal pravda, tak bych na jeho místě klidně uvítala zamordovanýho tátu…
Popošla jsem na druhou stranu pokoje (naproti oknu) a rozběhla jsem se. Ladně jsem se odrazila od parapetu a chytnula se okapu, kterej byl kousek od okna onoho kluka. Co nejtišeji jsem přeskočila z okapu a chytla se toho okna. Opatrně jsem nakoukla dovnitř. Všechno vypadalo ok, tak jsem se vyhoupla dovnitř. Po špičkách jsem docupitala k posteli toho… seru na to budumu říkat Jeff… takže jsem docupitala k Jeffově posteli. Když jsem se ale dostala blíž, zjistila jsem, že Jeff se nehejbe, to by nebylo tak hrozný, protože lidi se obvykle nehejbou, když chrápou, jenže Jeff tak trochu nedejchal a pokud vím, tak lidi by měli dejchat furt, jako furt pokud nejsou mrtvý. Jemně jsem tedy odkryla Jeffovu přikrývku a hele, krev, někdo už si zjevně pohrál, protože Jeffy měl tak trochu díru v hrudi a jen tak trošičku mu chybělo srdce… Uuuh, já bych si hrála dýl, ale když myslíte… Raději jsem Jeffa znovu přikryla a potichu jsem otevřela dveře jeho pokoje, které vedli na chodbu. Raději jsem si připravila svou kosu, vážně psychopat prostě nemůže mít jednu klidnou vraždící noc bez policajtů a ostatních psychopatů, kradoucích mi mou zábavu, tche
Stejně potichu, jako jsem otevřela dveře jsem se vykradla na chodbu. Byla tma, ale rozsvítit světlo, když je možná v domě sadistický masový vrah není nikdy dobrý nápad. Věřte mi, mluvím z vlastní zkušenosti... Prošla jsem chodbou a dostala se do místností, která vypadala jako obývák. Na gauči ležel mrtvej a docela pracně vykuchanej Liam. Dobrá práce, ať už to udělal kdokoliv. Z obýváku jsem přešla do kuchyně. Na ošuntělé bílé stěně byl stříkanec krve a pod stěnou ležela Liamova manželka. Přiblížila jsem se, abych si tělo mohla prohlédnout z blízka. Jedna rána do hlavy, čisté zabití. Žádné další poškození těla. Vypadá to skoro, jako by ji vrah ani zabít nechtěl. Vrátila jsem se zpátky a obývákem jsem prošla do ložnice. Vypadalo to tu docela normálně, skora až útulně, kdyby tu nebyla zima, jako v prdeli. Otevřené okno. Snadná a neoriginální úniková cesta. Přešla jem až k onomu oknu a nakoukla jsem ven. Vítr mi neúnavně foukal vlasy do ksichtu. Nesnáším vítr. Z okna bylo snadné přeskočit na střechu vedlejšího domu, tak jsem to udělala. Když jsem lehce přistála, zahlédla jsem postavu v černém plášti, která se rozběhla a přeskočila na další střechu. Nad ničím jsem nepřemýšlela a vydala jsem se za ní. Běželi jsme dlouho a musím uznat, ta ženská byla skoro tak dobrá, jako já (protože nikdo nemůže být lepší než já). Asi už ji to nebavilo, protože se zastavila. Doskočila jsem vedle ní a ona se ke mně otočila. Měla černý plášť s kapucí a přes polovinu ksichtu měla červenej šátek, takže jí byli vidět jen její očí. Ty oči. Zprvu se zdáli černé, ale jako by se v nich odleskovaly rudé plameny. Omg, já taky chci takový cool oči.
"Co doprdele chceš, špunte?", zeptala se trochu znuděným hlasem.
"Ale nic, jen bych ráda věděla, kdo sakra seš a proč si mi vykuchala moji oběť, jo a neříkej mi špunte!", nasraně jsem na ni zakřičela já.
"Hou, v klidu špunte. Nevěděla jsem, že je to "tvoje" oběť a můžeš mi říkat Nirvana.", v klidu odpověděla.
"Jak už jsem řekla, opovaž se mi ještě jednou říct špunte a vyškrábu ti oči. Jo a Nirvana je pěkně debilní jméno.", řekla jsem s přemáhaným klidem.
"Říká špunt s batmanskou maskou a kosou větší než on sám.", zasmála se na mě. V tom se otočila na patě a skočila ze střechy. Chvíli jsem myslela, že snad chce spáchat sebevraždu, ale ne, pomocí vystřelovacího lana se zhoupla na mnohem vzdálenější střechu.
"Ještě se uvidíme, špunte!", zakřičela a zmizela do noci.
V tom jsem uslyšela houkání policejních sirén. Raději jsem se vydala zpátky k domovu…
Když jsem se konečně dostala zpátky, bylo asi půl jedný ráno. Celou cestu jsem myslela na podivné seznámení s "Nirvanou", pořád si myslím, že je to blbé jméno, ale i tak jsem nemohla její oči dostat z hlavy a způsob, jakým zmasakrovala tu rodinu v sobě měl určité kouzlo. Rychle jsem se převlékla do pyžama a s Muffinem jsem si lehla do postele. Rozhodla jsem se, že se zítra stavím za Alexem a donutím ho zjistit mi každej drobeček informace o Nirvaně.

JOP. Já vím krátké, ale nebojte škola je dycky delší (ať už doopravdy v životě nebo v povídce XD hash tag smutná realita)
Jo a tak nějak jem přemýšlela. Všimli jste si, že když vezmete jméno našeho profesora fyziky Pavel Geher, obrátíte to Geher Pavel, tak jeho iniciáli tvří G.P.-- Gay Porn ????
Jop a tady je obrázek Nirvány (kterou představuje agentka Skalijová)