Everybody’s looking for something

5. prosince 2016 v 21:52 | Kmotřička Nefie alias Nemo |  Nefie kecá
Welcome to the jungle Pripjať
nebo BAF!! -jak chcete
Někdo se dokopal napsat článek (Right here right now...) jelikož...prostě protože proto...ale to není důležité.
Zajisté jste již viděli články od Wiktorky takže také víte, že jsme byly na táboře (#NaCoPerníkKdyžJsmeNaHáčku :3). Tentokrát jsme prostě byly rády, že si večer sednem co nejblíž k Oxíkovi a poslechnem si o Ivance :3

Musím Wiktorce oplatit část, kterou pochopí zase jen ona:
Zahrab toho Adolfa!...(o 10 ***ček později) Děleeeej vyhrab to! Maruška! (Měla jsem pocit že se na tu skříň můžeš přestěhovat :D)
Don't break
Don't break my heart
And I won't break your heart-shaped glasses
Little girl, little girl
You should close your eyes
That blue is getting me high
*vedoucí nás vyhání z chatky na program* Ber sešit a budem psát venku...bude jim to vadit?
2. den: Adolf: Děťátka, miláčci naši, vstávejte... -Co to sakra je?!
10. den: Adolf: Dě-Drž hubu!
Wiktorko ale do chatky se neleze oknem!
Dane vrať nám Enigmu! (idk jestli to máš u sebe i ty ale co už)
-Konec toho co většina nechápe-

Co se v mém strašně zajímavém životě stalo dál? Krom toho že mi přijali postavu na DRAO (Zavi, u know what i mean), ale to tu nikoho nezajímá... A teď ještě další mezník v úrovni mého šílenství. Stejně jako Wiky jsem se ocitla v nemocnici (na stejném pokoji jako ona, na stejné posteli jako ona...). A taky tam furt byla skvělá paní primářka :D -,- I když mě se nesnažila nakecat že jsem anorektička - s mojí postavou by to ani nebylo možné... Ale samozřejmě mě tam nechávala zbytečně dlouho a vymlouvala se na to, že jsem tam měla být ještě dýl. Každopádně, měla jsem z celého toho pobytu menší psychickou újmu...ale pak přišly rehabilitace, které mi vůbec v ničem nepomáhají a jen mě z nich bolí záda.
A jak že jsem se tam dostala? To je tak, když je ráno zima a vy lezete na hrad...navlečete se a jak jdete zpátky je horko...a vaše 5-tiletá sestřenka chce plyšového krtečka a babička jí ho MUSÍ koupit..mezitím ovšem začalo být vedro a ona byla nachlazená. Když to sečtete vyjde vám zápal plic s vysokýma horečkama -,- Navíc v té nemocnici nefungovala ani wifi=no zábava, no psaní si s Drápkem (ahoj :D) atp..

Ale jinak se mám docela fajn jelikož kousek od naší školy otevřeli obchod kde prodávají pizzu za 14 Kč :3 (takže mám nějakou motivaci tam jít a přežít vyučování-kromě čtení si enigmy ve škole, kterou nám btw Dan nakonec vrátil :D).

A na konec...
-Nefie, the Nemo
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 TomkoB TomkoB | E-mail | Web | 18. ledna 2017 v 10:01 | Reagovat

Máte spoustu zajímavých článků

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama