Tento nadpis nedává vůbec žádný smysl a nemá co dočinění s tímto článkem. Kaktus

25. ledna 2017 v 21:13 | obšas šňupu LSD |  Když se Crazy nudí
MWAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA ha…. ha…….. a
ANO, je to tak dámy, pánové, hermafroditi, homosexuálové, bisexuálové, asexuálové a už končím, protože bych tu byla 666 let, kdybych se to pokusila vyjmenovat všechno… No každopádně sem back. Asi. Ale jo, dámičky z emo klubu mě dosti motivovali a tak jsem se rozhodla vyhrabat se ze svého bordelu (doslova bordelu, v mím pokoji se nedá ani hnout, ale nechce se mi to uklízet) a něco napsat. Ovšem, nevím, co budu psát (ostatně jako vždy neboť #hail0creativity).
Každopádně v posledních měsících sem měla hodně depky, neboť rodiče dokážou být větší bolest v prdeli než koncerty Nicky Minaj a Baumanka, kterou byste definitivně neměli "dráždit bosou nohou."
Pokud se vám nyní zdá, že melu z cesty, tak se vám to nezdá, gratuluji.
Vánoce proběhly solidně, pes mě kousnul do oka (naštěstí sem neoslepla tho) a dostala sem nový počítač. Teď možu pařit většinu her na střední grafice a vysmívat se nešťastníkům, kteří moje uspokojení nesdílí (*cough* emo klube *cough*). No to je tak všechno o Vánocích.
Teď du mluvit o horách, neboť jsem s rodinou navštívila takové sexy místečko jménem Kunčice. Bylo to celkem chill a to doslova jelikož byla kosa. Přesto to bylo awesome, protože kosa se = sníh a to je na takových horách docela plus. Loni tam totiž nebyl… -__- Každopádně sem se ani moc nepotloukla, jen sem si asi tak na 5 minut myslela, že sem si zlomila nohu a nějaká sedmiletá holčička mě málem napejchla na svoje hůlky jako špíz. Celkem jsem uskutečnila zhruba 8 pádů, přičemž 5 z nich definitivně nebyla moje vina a neměli, co dočinění s mím lyžařským skillem. #hrudkyaremrchy
Okey, to by bylo. Další velmi důležitým oznámením je to, že se chcu přestěhovat do Finska a jezdit do války na lyžích.
A taky jsem zjistila, že prošlý vanilkový puding není dobrý vanilkový puding a všichni by se měli tímto moudrem řídit.
MIKULINCOVÁ JE LIBOVÁ, MÁ SUPER ZADEK A JE TO SAVAGE BORKA, KDO SOUHLASÍ ZVEDNE….emm nic nezdvihejte, to je moc namáhavé. A taky nepočítam s tím, že by někdo nesouhlasil.
Btw máme nový automat, jelikož pamlsková vyhláška a můj názor zní takto: SRAT NA PAMLSKOUVOU VYHLÁŠKU, SRAT NA TEN AUTOMAT, SRAT NA SYSTÉM, AAAAANAAAAARCHIIIIIEEEEEE.
….. poďme šňupat LSD wendy ….. *slabé zvuky of Wiky raging in the distance* hehe
Baumanka dnes byla skoro až děsivá a její přirovnání jsou jako kaktus v zadku… Okey já sem se snažila hodit nějaké blbé přirovnání, abych si z ní udělala prču, ale tohle bylo dobré, tak to zkusím znovu… Přirovnání náši milované paní profesor *bleugh argh* pardon jen tohle nejde říct bez vhodného citoslovce…. Profesorky Andrey Baumanové, jsou jako dezinfikované zelené myšičky…. #soundslikesomethingbaumawouldsay…. Náhodou to bylo docela legit…..
Une souris verte….. dál to neumím

Tak nic asi končím se svým blábolením, doufám, že teď litujete, že ste si tohle vůbec četly mwuhahahaha. -Adios mes amis

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Pokud vyhodím trojúhelník z auta, které jede rychlostí 20 km/h a odpor větru je něco, co opravdu existuje, kolik dortíků si může Pedro koupit za jednu lidskou duši?

Ano
Modrá limetka
Krteček bez kalhotek
HAh, GAYYYYYYYYY
I give up
1 kg heroinu
HOUUUUUUbiškyyyy
ŠAMAN
Unga unga
Ištimir

Komentáře

1 Ivanka Ivanka | 25. ledna 2017 v 21:45 | Reagovat

SI ROBÍŠ PRDEL *jde si to přečíst*

2 Raja Luthriela Raja Luthriela | Web | 25. ledna 2017 v 21:47 | Reagovat

Je pravda, že článek skutečně nemá uselený koncept. Ale četlo se to dobře. A kakatus v zadku je úplně nejděsivější. :-)

3 Weinachtsführer Weinachtsführer | 27. ledna 2017 v 10:06 | Reagovat

LOL za tohle dostaneš na výročí zabíjení určitých lidí #cenzura (24.12) hezký dárek i ode mě P.S. není to plyn to už je z módy

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama